parodos logo 2006  |   2005  |   2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhomemail
fonas
 

Organizatorius:

Infobalt

Partneris:

ExpoCentras

Rangovas:

Litexpo

Informacinis rėmėjas:

Elektronika.lt

Spaudos centro rėmėjas:

BlueBrige

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

 

TELEMETRIJOS NAMAI, UAB

Stendo nr.:     5.C05  

Logo
Adresas:Laisvės pr.88,
Vilnius LT-06125,
Lietuva
WWW:www.telemetrijosnamai.lt
Kontaktams:
Tel.:+370 5 2653505
Faks.:+370 5 2778197
Pagrindinė veikla:Vietiniai (LAN), korporaciniai tinklai, mobilios darbo vietos, telemetrija.
Kitos veiklos: Fizinė apsauga; apsaugos, kontrolės, identifikavimo įranga, sistemos

 

Parodoje

UAB Telemetrijos Namai stende galėsite savo mobiliuoju telefonu išbandyti namų valdymą (bus eksponuojamas namo maketas), įsitikinti sistemos reakcija į įvairių daviklių -temperatūros, judesio, priešgaisrinės apsaugos -parodymus, gauti informacinius sms pranešimus.

Virtualioje parodoje:

Produktai ir paslaugos:

Plačiau apie parodos dalyvį:

Vadovai:

Igor Vichrov, Technikos Direktorius

Apie veiklą ir produktus:

UAB Telemetrijos Namai siūlo sprendimus, leidžiančius vartotojui valdyti savo namus mobiliuoju telefonu. To pasekoje, vartotojas turi įvairiapusę naudą: energijos ir laiko taupymą, komfortą, saugumą. Vartotojas gali bet kada ir iš bet kur parinkti optimalų šildymo ar kondicionavimo režimą, priklausomai nuo to, jis yra patalpose, ar tik ketinata ten būti. Vartotojas akimirksniu informuojamas, kada suveikia signalizacija ar priešgaisrinė sistema – per kelias sekundes apie tai pranešama sms pranešimu į jo ar kelių vartotojų grupės mobiliuosius telefonus. Taip pat palikus būstą ilgesniam laikui, jie gali būti ramūs, kad pvz. dėl sutrikusio elektros tiekimo ar sustojusio šildymo nesuges interjero apdaila, baldai, nesusproginės santechninė įranga - įrenginiai praneš apie sutrikimus. Svarbus ir komforto aspektas, dažnam daug dirbančiam vartotojui aktualu, kad jų būstas – namai, sodyba, sodas ar butas pajūryje – juos nuo pirmų akimirkų pasitiktų šviečiančiais lauko šviestuvais, pakeltais vartais, šiltais kambariais, iškūrenta pirtimi, šiltu baseino vandeniu ir pan. Pasitelkęs UAB Telemetrijos Namai sprendimus vartotojas mobiliuoju telefonu gali: - nustatyti pageidaujamą patalpų temperatūrą; - sužinoti esamą temperatūrą; - būti perspėti apie sutrikusį elektros tiekimą ir šildymą; - įjungti / išjungti vandens šildymą; - įjungti / išjungti pirties kaitinimą; - atidaryti kiemo, garažo vartus; - įjungti / išjungti lauko, vidaus apšvietimą; - aktyvuoti / išjungti apsaugos sistemą; - aktyvuoti / išjungti apsaugą nuo gaisro; - suveikus apsaugai gauti operatyvų pranešimą; - atlikti daug kitų veiksmų: įjungti / išjungti ventiliacijos, kondicionavimo, lauko laistymo, baseinų sistemas, jas valdyti, priklausomai nuo temperatūros, drėgmės, vandens lygio ar kitų daviklių parodymų.

 

 
     
Asociacija "Infobalt": Akademijos g. 2-519/520, LT-08412 Vilnius. Tel.: (8-5) 2 622 623, faksas (8-5) 2 622 624, el. paštas: Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos